فروش اقساطی آرین پارس موتور

9 / 10
از 16 کاربر

فروش اقساطی آرین پارس موتور توسط مجموعۀ دنیای خودرو به مشتریان ارائه داده می شود و افرادی که علاقه مند به خرید محصولات ( خودروهای لاماری )  این کمپانی معتبر به صورت اقساطی هستند، می توانند با کادر فروش مجموعه مشورت نمایند. امروزه جهت خرید اقساطی آرین پارس موتور می توانید از طریق برخی از مراکز ارائه دهندۀ خدمات خرید و فروش اقساطی خودرو اقدام نمائید. از آنجایی که خرید نقد خودرو برای خیلی از افراد مقدور نیست، تنها ارائه خدمات فروش اقساطی آرین پارس موتور، می تواند به طرفداران محصولات این کمپانی معتبر کمک کند که نیاز خود را محقق سازند.

 جدول خرید اقساطی خودروهای آرین موتور پارس با بهترین شرایط و اقساط بلند مدت، قیمت ها  ( به تومان است ) ؛ برای تیر ماه 1403 -  تحویل سریع و فوری خودروهای آرین پارس موتور ( لاماری )

نام خودرو پیش پرداخت مبلغ اقساط مدت زمان اقساط

لاماری

ایما

1.250.000.000 103.000.000 12 ماهه
1.250.000.000 78.000.000 18 ماهه
1.250.000.000 66.000.000 24 ماهه
 

 

شرکت آرین پارس موتور در سال 1396 به عنوان قسمتی از مجموعۀ آرین سرمایه فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه توانست کارخانۀ خود را در شهر خمین استان مرکزی افتتاح نموده و سپس خط تولید اتومبیل های سواری میتسوبیشی و خودروهای تجاری جک و لاماری را آغاز نماید. پس از خروج آمریکا از برجام، بر میزان تحریم ها در داخل کشور افزوده شد. در نتیجۀ این اتفاق، شرایط برای مونتاژ خودروهای میتسوبیشی غیر ممکن شد و تنها توسط این کمپانی خودروسازی، خودروهای تجاری جک مونتاژ، تولید و به بازار عرضه می شوند. چند سال اخیر شاهد فروش اقساطی آرین پارس موتور در این بازار هستیم.

توسط کمپانی آرین پارس موتور تنها خط تولید خودروهای دیزلی فعال است که البته در سال جاری شاهد رونمایی از خودروی لاماری ایما بودیم که از اواسط فصل بهار 1401 به بازار عرضه شد. افرادی که قصد خرید اقساطی آرین موتور را دارند، بر مبنای بودجه اختصاصی، در این مسیر می توانند گام بردارند.

فروش اقساطی آرین پارس موتور

مراکز فروش اقساطی آرین پارس موتور 

معدود مراکزی هستند که در حوزۀ فروش اقساطی آرین پارس موتور فعالیت می کنند چون تعداد محصولاتی که توسط این کمپانی معتبر تولید و عرضه می شوند، محدود می باشد. چرا که عرضه و فروش خودرو توسط کمپانی آرین پارس موتور به صورت قرعه کشی است و یا در شرایط پیش فروش، قیمت نهایی اتومبیل بر اساس زمان تحویل خودرو محاسبه می گردد. از آنجایی که شاهد تقاضا برای خرید محصولات این کمپانی خودرو سازی هستیم، برخی از مراکز با سرمایه گذاری در این بخش، تلاش می کنند امکان خرید اقساطی آرین پارس موتور را برای مشتریان فراهم آورند.

یک سری نکات در زمینۀ معاملات خرید و فروش اقساطی آرین پارس موتور وجود دارد که توصیه می کنیم افراد جهت بهره مندی از چنین خدماتی، سطح اطلاعات خود را توسعه دهند. تنها از طریق مراکز معتبر نسبت به خرید اقساطی آرین پارس موتور اقدام نمایند. قطعاً جهت انجام معاملات خرید و فروش اقساطی آرین پارس موتور و محصولات هر کمپانی خودروسازی، می بایست یک سری مدارک تهیه گردد که اصل بودن و داشتن اعتبار برای طرفین معامله حائز اهمیت می باشد.

خرید اقساطی آرین پارس موتور 

استقبال از فروش اقساطی آرین پارس موتور، باعث گردیده تا افراد راحت تر بتوانند اتومبیل خود را تهیه نمایند چون شاهد افزایش روز افزون قیمت خودرو در سطح کشور می باشیم. در نتیجه ارائه چنین خدماتی، به افراد کمک می کند که بتوانند با پرداخت چند قسط، اتومبیل مورد پسند خود را خریداری نمایند. در صورت تمایل به خرید اقساطی آرین پارس موتور با شرایط اقساط بلند مدت و یا کوتاه مدت می توانید با واحد فروش دنیای خودرو تماس بگیرید.

بهره مندی از خدمات فروش اقساطی آرین پارس موتور با تحویل فوری خودرو به خریداران آسودگی خاطری می دهد که در گذشته نمی توانستند در اختیار داشته باشند. بدون شک افرادی که قصد خرید اقساطی آرین پارس موتور را دارند، زمان تحویل خودرو و سند برای آنها حائز اهمیت می باشد. موارد مذکور را می توانید در حوزۀ خدمات فروش اقساطی آرین پارس موتور و دیگر خودروهای موجود در بازار مشاهده نمائید که بیش از پیش رضایت مندی مشتریان را به خود جلب می کند.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :