فروش اقساطی برلیانس

10 / 10
از 1 کاربر

فروش اقساطی برلیانس از جمله خدماتی است که توسط مجموعۀ دنیای خودرو به مشتریان ارائه داده می شود و افرادی که طرفدار این اتومبیل هستند، می توانند از چنین شرایطی بهره مند گردند. برلیانس از محصولات شرکت های خودروسازی چینی به شمار می رود که در ایران توسط شرکت خودروسازی پارس خودرو با خودروهای دیگر مونتاژ شده و به بازار عرضه می شوند. افرادی که قصد خرید اقساطی برلیانس را دارند، پیشنهاد می کنیم ما را تا انتهای متن همراهی کنید چون تلاش داریم شما را با مشخصات فنی برلیانس و همچنین نکات طلایی آن آشنا سازیم. این خودرو را می توان در تیپ های متفاوت در سطح بازار خودرو خریداری نمود. امروزه فروش اقساطی برلیانس توسط برخی از مراکز به مشتریان ارائه داده می شود. خودروی برلیانس به دلیل طراحی نسبتاً جذابی که از آن برخوردار است، در میان خودروهای هم ردیف خود بسیار چشمگیر می باشد.

برخی از مراکز فروش اقساطی خودرو، در لیست محصولات خود توانسته اند خدمات فروش اقساطی برلیانس را با شرایط اقساط بلند مدت به مشتریان ارائه دهند. از آنجایی که برای برخی از افراد شرایط اقساط کوتاه مدت با برنامه مالی آنها همخوانی ندارد، در نتیجه افزایش تعداد اقساط به افراد کمک می کند که بتوانند راحت تر تسویۀ اقساط ماهیانه را انجام دهند. در دهۀ اخیر خیلی از افراد توانسته اند با بهره گیری از شرایط فروش اقساطی، اتومبیل مورد نیاز خود را تهیه نمایند. بدیهی است که تعدادی از افراد قادر به خرید اقساطی برلیانس خواهند بود و به نوعی نگرانی لازم برای تهیۀ مبلغ کل خودرو را به صورت یکجا نخواهند داشت.

فروش اقساطی برلیانس

مشخصات فنی برلیانس

برخی از موارد مشخصات فنی برلیانس در تیپ های مختلف با یکدیگر متفاوت تعیین شده اند. در نتیجه هنگام استفاده از خدمات فروش اقساطی برلیانس بایستی دقت لازم در خصوص عنوان تیپ و مدل اتومبیل داشته باشید. از جمله تیپ های مختلف خودروی برلیانس می توان به برلیانس با حجم موتور 1.5 لیتری اتوماتیک، 1.5 لیتری دنده ای، 1.65 اتوماتیک و 1.65 لیتری دنده ای اشاره نمود. در اینجا تلاش داریم به مشخصات فنی برلیانس H330 بپردازیم.

این خودرو مجهز به محور محرک دیفرانسیل جلو، گیربکس 5 دنده دستی بهبود یافته، پیشرانه 4 سیلندر، حجم موتور 1.65 لیتر، قدرت موتور 114 اسب بخار، گشتاور 154 نیوتن متر، حداکثر سرعت این خودرو 170 کیلومتر بر ساعت می باشد که قابلیت شتاب گیری صفر تا صد 12 ثانیه را دارد. ضمن آنکه از نظر طراحی ظاهری بسیار چشمگیر و زیبا می باشد و به همین دلیل خیلی از افراد اقدام به خرید اقساطی برلیانس می نمایند.

خرید اقساطی برلیانس

نکات طلایی که در حوزۀ فروش اقساطی برلیانس وجود دارد عبارتند از زمان تحویل خودرو، تعداد و مبلغ اقساط و شرایط تحویل سند بنام خریدار می باشند. بنابراین اگر به دنبال فرصت مناسبی برای خرید اتومبیل مورد دلخواه شما می باشد. چند سال اخیر اکثر افراد متقاضی خرید اقساطی برلیانس با شرایط تحویل فوری اتومبیل هستند چون دیگر نیاز نیست که منتظر تسویۀ کامل مبلغ اتومبیل باشند. ارائه چنین خدماتی به افراد کمک می کند که بتوانند تنها با پرداخت درصد اندکی از مبلغ کامل خودرو، اتومبیل را همان ابتدای عقد قرارداد تحویل بگیرند.

ارائه خدمات فروش اقساطی برلیانس با شرایط ساده تر به افراد کمک می کند که راحت تر بتوانند تصمیم خود را اتخاذ نموده و بر اساس وضعیت مالی، از چنین خدماتی بهره مند گردند. بدیهی است شرایط برای خرید اقساطی برلیانس نسبت به خرید نقد برای مشتریان تسهیل گردیده و خیلی از افراد تا کنون توانسته اند با بهره گیری از چنین تسهیلاتی، اتومبیل مورد پسند خود را با بهترین شرایط خریداری نمایند. در راستای کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط جدید فروش اقساطی برلیانس می توانید با واحد فروش مجموعه دنیای خودرو تماس بگیرید.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :