فروش اقساطی تارا

10 / 10
از 1 کاربر

فروش اقساطی تارا توسط مجموعۀ دنیای خودرو عرضه می شود. افرادی که علاقه مند به خرید اقساطی تارا هستند، به سهولت می توانند با شرایط فوق العاده اتومبیل مورد پسند خود را خریداری نمایند. در اینجا قصد داریم شما را بیشتر با مشخصات فنی تارا آشنا سازیم و اینکه شرایط فروش اقساطی تارا توسط مراکز عرضۀ خودرو به چه صورت می باشد.

با آغاز دور بعدی تحریم ها در داخل کشور، فرانسوی ها در نیمۀ اول سال 1397 از بازار خودرو در ایران خارج شدند و به نوعی خط تولید و مونتاژ پژو 301 که توسط ایکاپ انجام می پذیرفت اتمام یافت. لیکن پس از این اتفاق ناخوشایند شرکت خودروسازی ایران خودرو توانست حق امتیاز بهره مندی از پلتفرم پژو 301 را کمپانی ایکاپ دریافت نماید. بدین ترتیب با ایجاد تغییرات و اصلاحات مختلف بر روی پلتفرم پژو سیتروئن، موفق به ساخت پلتفرم اختصاصی گردند که در طراحی خودروی تارا می توان آن را مشاهده نمود. افراد زیادی خواستار خرید اقساطی تارا با شرایط بازپرداخت بلند مدت هستند.

ارائه خدمات فروش اقساطی تارا به منظور پاسخگویی به نیاز عموم افراد می باشد که در قسمت های بعد بیشتر به زوایای آن می پردازیم. بدین ترتیب نسخۀ اولیۀ تارا در بهمن ماه 1398 در داخل کشور رونمایی شد ولی افتتاح خط تولید خودروی تارا از اواخر سال 1399 آغاز شد و در انتها توانستند نسخۀ نهایی این خودرو را در مدل 1400 به نمایش گذاشته و به بازار خودرو عرضه نمایند که هم اکنون امکان خرید اقساطی تارا و همچنین خرید نقدی آن برای طرفداران این اتومبیل فراهم می باشد.

مشخصات فنی تارا

از مشخصات فنی خودرو تارا می توان به محور محرک دیفرانسیل جلو با گیربکس 5 دنده دستی و پیشرانۀ 4 سیلندر موتور توربو شارژ TU5 پلاس اشاره نمود که دارای حجم موتور 1.6 لیتر است. افرادی که خواستار خرید اقساطی تارا هستند، اطلاعات جامعی نسبت به این اتومبیل و امکانات آن دارند. در نتیجه با شرایط اقساطی، راحت تر می توانند از عهدۀ خرید اتومبیل برآیند که در ادامه بیشتر به شرح شرایط فروش اقساطی تارا می پردازیم.

فروش اقساطی تارا

از عملکرد فنی خودروی تارا می توان به قدرت 113 اسب بخار با گشتاور 144 نیوتن متر آن اشاره نمود که قادر به پاسخگویی شتاب صفر تا صد در بازۀ زمانی 12.5 ثانیه می باشد. حداکثر سرعت 190 کیلومتر بر ساعت را با مصرف ترکیبی 7.1 لیتر در صد کیلومتر پشتیبانی می کند. از ویژگی های ظاهری تارا نیز می توان به بدنۀ سدان جمع و جور با شاسی یکپارچه و وزن 1170 کیلوگرم با حجم باک 50 لیتری آن اشاره نمود.

آپشن های اصلی تارا دنده ای عبارتند از کروز کنترل، کنترل ایستایی در سربالایی، کنترل کشش، کنترل پایداری، سنسور عقب، سنسور فشار باد تایر، توزیع نیرو ترمز، ترمز ضد قفل، دی لایت، چراغ مه شکن جلو و عقب، نیروی کمکی برقی و ... اشاره نمود.

خرید اقساطی تارا

با توجه به اینکه شاهد روز افزون قیمت خودرو در سطح بازار می باشیم، خیلی از افراد توان خرید نقد خودرو را کمتر از سال های پیش دارند و به همین دلیل تقاضا برای فروش اقساطی تارا در سطح کشور افزایش پیدا کرده است. خیلی از افراد به دلیل امکانات جدیدی که به این اتومبیل افزوده شده، طرفدار آن هستند. از ویژگی های اصلی خودروی تارا دنده ای می توان به داشتن پلتفرم ملی IKPI با موتور TU5 Plus اشاره نمود.

در چند ماه اخیر، خرید اقساطی تارا بیشتر مورد استقبال طرفداران این خودرو قرار گرفته است و به همین دلیل با مراجعه به سایت دنیای خودرو می توانید با کارشناسان فروش اقساطی تارا تماس حاصل نمائید. پس از کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط جدید فروش اقساطی تارا، راحت تر می توانید برنامه ریزی نموده و نسبت به خرید آن اقدام نمائید.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :