فروش اقساطی تندر 90

10 / 10
از 1 کاربر

فروش اقساطی تندر 90 در لیست بسیاری از مراکز خرید و فروش خودرو منجمله مجموعۀ دنیای خودرو قرار دارد. در اینجا تلاش داریم تا شما را با مشخصات فنی تندر 90 یا L90 آشنا سازیم. ضمن آنکه اشاره ای مختصر به نکات فروش اقساطی تندر 90 خواهیم داشت. تولید خودروی L90 در سال 1386 آغاز گردید ولی به دلیل داشتن ویژگی و آپشن های ابتدایی همچون کولر، ایربگ و فرمان هیدرولیک باعث توقف عرضه و تولید آن به بازار گشت. سپس فرآیند تولید تندر E1 آغاز گردید و به نوعی توانستند در محصولات سری جدید، آپشن های پرکاربرد دیگری همچون سی دی پلیر، پشت سری عقب، شیشه بالابر برقی و ریموت کنترل را اضافه نمایند. هم اکنون شاهد خرید اقساطی تندر 90 در بازار خودرو هستیم.

از شاخص ترین تغییراتی که شرکت تولید کننده توانست به محصولات خود بی افزاید، نصب گیربکس جدید است که نسبت به گیربکس های قدیمی دارای عملکرد بهتری می باشد. هم اکنون کاربرد این نوع گیربکس را می توان در خودروهای دیگری همچون ساندرو دنده ای، پارس تندر و L90 مشاهده نمود. امروزه شاهد گسترش فروش اقساطی L90 در بازار هستیم چون این مدل اتومبیل نسبت به دیگر خودروهای هم ردۀ خود از عملکرد بالایی برخوردار بوده و تجهیز به آپشن های پیشرفته تری می باشد.

به طور کلی علت استقبال از خرید اقساطی L90، عملکرد فنی بالای آن، طراحی ظاهری قابل قبول، کیفیت بالای تجهیزات به کار رفته، کابین مستحکم، امکانات پیشرفته، بهبود کیفیت ساخت آن نسبت به تندر معمولی اشاره نمود. بدین ترتیب افرادی که خواستار این نوع اتومبیل سواری هستند، می توانند از شرایط فروش اقساطی تندر 90 که مراکز عرضۀ خودرو ارائه می دهند، استفاده نمائید.

فروش اقساطی تندر 90

مشخصات فنی L90

جهت خرید اقساطی تندر 90 بایستی اطلاعات جامعی نسبت مشخصات فنی این خودرو داشته باشید. در این صورت شما با آسودگی خاطر می توانید اتومبیل مورد پسند خود را انتخاب نموده و شرایط مناسبی خریداری نمائید. از مشخصات فنی اتومبیل L90 می توان به گیربکس 5 دنده دستی JH3 اشاره نمود که دارای پیشرانه 4 سیلندر 16 سوپاپه و حجم موتور 1.6 لیتر، قدرت 105 اسب بخار، گشتاور 140 نیوتن متر، شتاب صفر تا صد 10.2 ثانیه، حداکثر سرعت 175 کیلومتر بر ساعت و مصرف سوخت ترکیبی به مقدار 6.9 لیتر در صد کیلومتر می باشد. با این تفاسیر خیلی از فروشندگان خودرو در لیست اتومبیل های فروشی، شرایط فروش اقساطی تندر 90 را مشخص نموده اند.

چند سال اخیر با مشاهدۀ وضعیت نابسامان اقتصاد کشور، شاهد افزایش قیمت ناگهانی و چند برابری خودرو در داخل کشور می باشیم. بدین تریب اگر از آن دسته افرادی هستید که خواستار خرید خودروی L90 بوده و متأسفانه توان پرداخت به صورت نقد را ندارید، شرایط منعطفی برای خرید اقساطی تندر 90 به شما مشتریان گرامی پیشنهاد می دهند. بدین ترتیب می توانید با مراجعه به مراکز شناخته شده در حوزۀ فروش اقساطی خودرو، اتومبیل مورد پسند خود را با بهترین شرایط خریداری نمائید.

خرید اقساطی تندر 90

اگر برای معاملات خرید و فروش اقساطی تندر 90 و هر اتومبیل دیگری به بازار خودرو مراجعه نموده باشید، بدون شک با تنوع شرایط و پیشنهادات رو به رو می شوید. چرا که عرضه کنندگان حقیقی با سرمایه گذاری شخصی و سیاست مدیریتی توانسته اند با شرایط آسان تر خدمات فروش اقساطی L90 را به مشتریان ارائه دهند. در این صورت افرادی که متقاضی خرید اقساطی تندر 90 هستند، راحت تر می توانند تصمیم خود را در خصوص انتخاب شرایط پیش رو بگیرند. عمدتاً اکثر افراد متقاضی استفاده از شرایط فروش اقساطی تندر 90 با تحویل فوری اتومبیل می باشند. در حال حاضر مجموعۀ دنیای خودرو ساده ترین شرایط فروش اقساطی L90 را به مشتریان گرامی پیشنهاد می دهند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :