فروش اقساطی تیبا

8 / 10
از 2 کاربر

فروش اقساطی تیبا در لیست محصولات مجموعۀ دنیای خودرو مشاهده می شود. راه اندازی مراکز فروش اقساطی تیبا باعث گردیده تا افرادی که سطح توان مالی متوسط دارند، بتوانند اتومبیل مورد نیاز خود را با شرایط بهتری خریداری نمایند. خودروی تیبا از دیگر محصولات ملی شرکت خودروسازی سایپا به شمار می رود که در سال 1387 به صورت مینیاتور توانستند از آن رونمایی نموده و پس از بررسی و بیشتر و مشورت با کشورهای اروپایی موفق به تولید این خودرو شوند. طراحی بدنۀ تیبا در دسته بندی متوسط گنجانده می شود. برخی از قطعات داخل کابین و قسمت فنی تیبا، همچون خودروهای تیبا طراحی شده اند. با این وجود افراد زیادی خواستار خرید اقساطی تیبا هستند و بر اساس وضعیت مالی که از آن برخوردار هستند، تلاش می کنند با بهره گیری از چنین خدماتی، اتومبیل مورد پسند خود را با شرایط مناسب خریداری نمایند.

خودروی تیبا دارای موتور 1.5 لیتری است که مجهز به موتور 4 سیلندری با قدرت 87 اسب بخار می باشد. این خودرو بر اساس موتور 1.3 لیتری پراید ارتقاء یافته است و افرادی که به دنبال خرید اتومبیل با امکانات متوسط هستند، می توانند از خدمات مراکز فروش اقساطی تیبا بهره مند گردند. چنین مجموعه هایی بر اساس قیمت روز خدمات فروش اقساطی خود را در اختیار مشتریان قرار می دهند. در نتیجه جهت خرید اقساطی تیبا در نظر گرفتن یک سری نکات، مهم و ضروری است.

فروش اقساطی تیبا

مشخصات فنی تیبا

از مزایای عمدۀ خودروی تیبا می توان به هزینۀ نگهداری اندک، بهبود ایمنی آن نسبت به خودروهای پراید و همچنین بهبود امکانات تیبا در تیپ پلاس اشاره نمود. بدون شک افرادی که به دنبال خرید اتومبیل با امکانات معمولی هستند، خرید اقساطی تیبا ر به آنان پیشنهاد می دهیم. به طور کلی عرضۀ خدمات فروش اقساطی تیبا بخشی از بازار خرید و فروش اتومبیل را به خود اختصاص داده است. بدیهی است افرادی که توان مالی لازم برای خرید نقد این خودرو را ندارند، علاقه مند به ثبت نام و خرید اقساطی تیبا باشند. البته توصیه می کنیم جهت دریافت چنین خدماتی، به مراکز معتبر مراجعه نموده و از آنان تقاضای دریافت خدمات داشته باشید.

از جمله تیپ های مختلف خودروی تیبا می توان به SX بنزینی، EX،  LX، SL و پلاس اشاره نمود. بررسی مشخصات فنی خود و شرایط فروش اقساطی تیبا، پیش از عقد قرارداد ضرورت دارد. اتومبیل تیبا مدل SX دارای مشخصات فنی منجمله محور محرک دیفرانسیل جلو، گیربکس 5 دنده دستی، پیشرانه 4 سیلندر MI5، حجم موتور 1.5 لیتر، قدرت موتور 87 اسب بخار، گشتاور 128 نیوتن متر، قدرت شتاب صفر تا صد در طول 13 ثانیه، حداکثر سرعت 170 کیلومتر بر ساعت با مصرف ترکیبی 6.9 لیتر در صد کیلومتر می باشد. با وجود چنین مشخصات فنی، افراد زیادی خواستار خرید اقساطی تیبا هستند.

خرید اقساطی تیبا

معمولاً بهره مندی از خدمات فروش اقساطی تیبا با شرایط تحویل فوری خودرو را به شما پیشنهاد می دهیم. چرا که شرکت سایپا و برخی از مراکز، خدمات فروش اقساطی تیبا را با تحویل چند ماهه به مشتریان ارائه می دهند و به همین دلیل برای خیلی از افراد صرفۀ اقتصادی نداشت. لیکن برخی از مراکز معتبر و شناخته شده پس از بررسی وضعیت بازار و نیاز مشتریان تلاش نمودند با ارائه چنین خدماتی، بتوانند بیش از گذشته رضایت مندی آنان را جلب نمایند.

مهمترین مزیت خرید اقساطی تیبا با تحویل فوری، خریدار پس از پرداخت اولین پیش قسط می تواند اتومبیل خریداری شده را تحویل گرفته و سپس بر اساس تاریخ های مقرر شده، اقدام به تسویه اقساط خودرو نمایند. جهت کسب اطلاعات دقیق در خصوص شرایط فروش اقساطی تیبا می توانید با کارشناسان دنیای خودرو تماس گرفته و مشورت نمائید.

1مجموع 5 محصول
1مجموع 5 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :