فروش اقساطی دانگ فنگ

10 / 10
از 1 کاربر

فروش اقساطی دانگ فنگ در لیست خودروهای فروش اقساطی مجموعۀ دنیای خودرو به مشتریان ارائه داده می شود. خودروی دانگ فنگ از محصولات شرکت ایران خودرو به شمار می رود و در این قسمت اشاره ای مختصر به تاریخچه راه اندازی خط تولید و مشخصات فنی دانگ فنگ داریم و شما را برای مطالعۀ این متن دعوت می کنیم. در این صورت راحت تر می توانید با مشاهدۀ شرایط فروش اقساطی دانگ فنگ، نسبت به خرید اقساطی دانگ فنگ آن تصمیم بگیرید.

از اواخر زمستان سال 1394 شرکت خودروسازی ایران خودرو توانست پیش فروش دانگ فنگ مدل H30 کروس را در دسته بندی خودروهای کراس اور ارزان آغاز نماید. امروزه توسط مراکز عرضۀ خودرو، شاهد خرید اقساطی دانگ فنگ با ساده ترین شرایط می باشیم.

اولین سری از اتومبیل دانگ فنگ در پاییز سال 1395 به مشتریان تحویل داده شد و نمای این اتومبیل بر اساس پلتفرم قدیمی محصولات سیتروئن طراحی و ساخته شده است. در ایران از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و خیلی از افراد علاقه مند به تهیۀ این اتومبیل هستند و در صورت عدم بودجۀ کافی برای خرید نقد دانگ فنگ، تلاش می کنند از شرایط فروش اقساطی دانگ فنگ بهره گیرند.

فروش اقساطی دانگ فنگ

مشخصات فنی دانگ فنگ

به طور کلی از مزایای خودروی دانگ فنگ می توان به داشتن تعلیق نرم، موتور توربو شارژ، فضای جادار کابین راننده، آپشن هایی بیشتر از خودروی استپ وی و قابلیت هماهنگی پیشرانه و قسمت جعبه دنده اشاره نمود. به همین دلیل در بین لیست فروش اقساطی اتومبیل، می توانید شاهد ارائه خدمات فروش اقساطی دانگ فنگ شوید که از سوی طرفداران آن مورد استقبال قرار گرفته می شود. از مشخصات فنی خودروی دانگ فنگ می توان به داشتن محور محرک دیفرانسیل جلو با گیربکس 4 دنده اتومات و پیشرانه 4 سیلندر موتور توربو شارژ TU5 اشاره نمود که دارای حجم موتور 1.6 لیتر است. با کسب آگاهی بیشتر از مشخصات فنی یک خودرو، فرد راحت تر می تواند مدل اتومبیل خود را انتخاب نماید و در زمان ارائه خدمات فروش اقساطی دانگ فنگ بهتر می توانید تصمیم بگیرید.

خودروی دانگ فنگ دارای قدرت 105 اسب بخار و گشتاور 142 نیوتن متر است. بدین ترتیب حداکثر توان شتاب صفر تا صد این خودرو برابر با 12.5 ثانیه است که توانایی پشتیبانی از حداکثر سرعت 183 کیلومتر بر ساعت و مصرف ترکیبی 7.7 لیتر در صد کیلومتر را دارد. با مشاهدۀ عملکرد فنی خاص این خودرو، افراد زیادی خواستار خرید اقساطی دانگ فنگ شده اند و در بخش بعدی بیشتر به جزئیات خرید و فروش اقساطی خودرو می پردازیم.

خرید اقساطی دانگ فنگ

سال های اخیر شاهد افزایش روز افزون قیمت خودرو در داخل کشور هستیم و این مسئله باعث گردیده تا توان خرید نقدی اتومبیل برای اقشار مختلف جامعه کاهش پیدا کند. بدین ترتیب مجموعۀ دنیای خودرو به عنوان یکی از مراکز توزیع اتومبیل، توانسته با تعیین شرایط مناسب، خدمات فروش اقساطی دانگ فنگ و خرید اقساطی دانگ فنگ را نیز به مشتریان ارائه دهند. اقساط کوتاه مدت و بلند مدت شرایط پیش روی مشتریان می باشد، که البته بر مبنای مدل اتومبیل، مبالغ پیش قسط و همچنین اقساط متفاوت از یکدیگر تعیین می شوند.

با توجه به اینکه بازپرداخت اقساط خودرو با چند درصد سود صورت می پذیرد ولی با وجود تورم چند برابری که هر سال در بازار خرید و فروش خودرو در داخل کشور ملاحظه می نمائیم، برای خریداران صرفۀ اقتصادی دارد. در همین راستا شاهد استقبال از خدمات فروش اقساطی دانگ فنگ و دیگر مدل های رایج در بازار خودرو می باشیم.

به طور کلی در زمان خرید اقساطی دانگ فنگ و هر اتومبیل دیگری می بایست مفاد قرارداد را به طور کامل مطالعه نمائید. جهت کسب اطلاعات دقیق از جدیدترین شرایط فروش دانگ فنگ می توانید با کارشناسان فروش مجموعه دنیای خودرو مشورت نمائید.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :