فروش اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای

10 / 10
از 1 کاربر

فروش اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای را می توانید از سوی برخی از مراکز عرضۀ خودرو در سطح بازار مشاهده نمائید. هم اکنون مرکز دنیای خودرو به عنوان یکی از مراکز بزرگ و با سابقه در عرصۀ خرید و فروش اقساطی کلیۀ محصولات شرکت های خودروسازی فعالیت دارند و توانسته اند با بهترین مدیریت، شرایط منعطف تری را برای خرید اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای و هر اتومبیل دیگر فراهم سازند. خودروی دنا در دسته بندی متفاوت فعالیت خود را انجام می دهند. بدین ترتیب شما با در نظر گرفتن تمام جوانب کار می توانید نسبت به خرید اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای برنامه ریزی نمائید.

به دلایل مختلفی، در حال حاضر شاهد افزایش ناگهانی قیمت خودرو در سطح بازار هستیم. در نتیجه ارائه خدمات فروش اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای و هر اتومبیل دیگر، برای افراد شرایط مناسبی را فراهم می آورد که بتوانند راحت تر نسبت به خرید خودرو برنامه ریزی انجام دهند. در ادامۀ متن به شرح مشخصات فنی خودروی دنا پلاس توربو دنده ای و همچنین نکات مهم و کلیدی که هنگام استفاده از خدمات فروش اقساطی بایستی در نظر بگیرید، می پردازیم. لذا در نهایت بهتر می توانید تصمیم گیری نسبت به خرید این خودرو داشته باشید.

فروش اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای

مشخصات فنی دنا پلاس توربو دنده ای

مشخصات فنی دنا پلاس توربو دنده ای بر مبنای عملکرد، ابعاد، وزن و آپشن ها در دسته بندی متفاوت صورت می پذیرد. این خودرو نیز بر پایۀ محور محرک دیفرانسیل جلو ساخته شده است و متشکل از گیربکس 6 دنده دستی و یا 5 دنده دستی با پیشرانه 4 سیلندر توربو شارژ EF7 می باشد. هم اکنون شاهد استقبال از خدمات فروش اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای در سطح بازار هستیم چون افزایش چند برابری قیمت خودرو، باعث گردیده تا خیلی از افراد دیگر قدرت خرید نقد چنین خودروهایی را نداشته باشند.

از مشخصات و عملکرد فنی دنا پلاس توربو دنده ای می توان به حجم موتور 1.7 لیتری با قدرت موتور 150 اسب بخار، گشتاور 215 نیوتن متر، شتاب گیری 10 ثانیه ای، حداکثر سرعت مجاز 205 کیلومتر بر ساعت و مصرف ترکیبی 7.8 لیتر در صد کیلومتر اشاره نمود. با این تفاسیر افرادی که خواستار خرید خودروی اسپرت سرعتی با قیمت ارزان تر هستند، با بهره گیری از شرایط فروش اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای می توانند برای خرید این خودرو برنامه ریزی نمایند.

بدیهی است که شرایط خرید خودرو نسبت به گذشته تغییرات زیادی نموده است. بدین ترتیب افرادی که طرفدار این خودرو هستند ولی نمی توانند به صورت یکجا، مبلغ اتومبیل را تهیه نمایند، می توانند نسبت به خرید اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای برنامه ریزی نمایند.

خرید اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای

هم اکنون از طریق مجموعۀ دنیای خودرو می توانید نسبت به خرید اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای برنامه ریزی نمائید. فاکتورهایی منجمله بررسی وضعیت سند خودرو و نحوۀ تحویل آن به خریدار، زمان تحویل اتومبیل و تعداد اقساط بر روی انتخاب و استفاده از خدمات فروش اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای تأثیرگذار می باشد. لازم به یادآوری است که در گذشته شرایط فروش اقساطی خودرو بدین ترتیب بود که زمان تحویل خودرو پس از تسویۀ کامل و یا پرداخت مبلغ قابل توجهی از آن صورت می گرفت.

لیکن امروزه اکثر افراد از خدمات مراکزی که اقدام به فروش اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای با تحویل فوری خودرو نموده اند، استفاده می نمایند. بدیهی است که در اختیار داشتن اتومبیل، تنها پس از پرداخت حداقل پیش قسط، بیش از گذشته رضایت مندی افراد را جلب می کند. با در نظر گرفتن تمام موارد مذکور، جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای می توانید با تیم فروش دنیای خودرو در تماس باشید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :