فروش اقساطی رانا

10 / 10
از 1 کاربر

فروش اقساطی رانا همچنان توسط بسیاری از افراد مورد استقبال قرار گرفته می شود و به همین دلیل مجموعۀ دنیای خودرو در لیست محصولات مدیران ایران خودرو، این مدل ماشین را عرضه می نمایند. امروزه خیلی از افراد طرفدار ارائه خدمات فروش اقساطی رانا با شرایط تحویل فوری هستند. چرا که در این صورت، حین پرداخت اقساط می توانند اتومبیل خود را در اختیار داشته باشند. لیکن شرایط فروش اقساطی توسط شرکت خودروسازی مبدأ با تحویل بلند مدت صورت می پذیرد. در سال 1391 شرکت ایران خودرو توانست با بهینه سازی اتومبیل 206 صندوقدار موفق به تولید و عرضۀ خودروی رانا گردند که از جمله فیس لیفت های اقتصادی به شمار می رفت. به همین دلیل افراد زیادی خواستار خرید اقساطی رانا هستند چون با افزایش تورم چند ساله، این اتومبیل را با قیمت مناسب خریداری نمائید.

مشخصات فنی رانا

مشخصات فنی رانا را در ادامۀ متن بیشتر بررسی می نمائیم. این اتومبیل نیز تجهیز به محور محرک با دیفرانسیل جلو و گیربکس 5 دنده دستی است. البته دارای پیشرانه 4 سیلندر توربو شارژ TU5 یورو 4 با حجم موتور 1.6 لیتر می باشد. بسیاری از افراد به دلیل عملکرد فنی مناسبی که خودرو رانا دارد، آن را تهیه می نمایند. با مراجعه به مراکز معتبر فروش اقساطی رانا به سهولت می توانید با شرایط مناسب، این اتومبیل را تهیه نمائید. بدون شک انتخاب و خرید اقساطی خودرو توانسته به خیلی از افراد فرصتی دهد که بتوانند آرزوی همیشگی خود را محقق سازند. در این صورت نیاز نیست نگران چگونگی تأمین مبلغ اتومبیل باشند چون ارائه خدمات فروش اقساطی رانا با شرایط اقساط کوتاه مدت و حتی بلند مدت، بهترین راهکار در این حوزه به شمار می رود.

فروش اقساطی رانا

از دیگر مشخصات عملکرد فنی رانا می توان به قدرت موتور 105 اسب بخار به همراه گشتاور 142 نیوتن متر اشاره نمود. ضمن آنکه 12 ثانیه، قدرت شتاب صفر تا صد این خودرو است که حداکثر سرعت 189 کیلومتر بر ساعت را با مصرف ترکیبی 6.9 لیتر در صد کیلومتر پشتیبانی می کند. با ذکر موارد فوق، خودروی رانا در دسته بندی اتومبیل های ساده قرار گرفته و برخی از افراد طرفدار خرید اقساطی رانا هستند. در این صورت افرادی که توانایی خرید نقد خودرو را ندارند، با برنامه ریزی مالی حتماً می توانند آرزوی خود را محقق سازند.

خرید اقساطی رانا

به طور کلی شرایط خرید اقساطی رانا و هر اتومبیل دیگر تقریباً یکسان تعیین می گردد ولی متناسب با مراکز عرضه کننده، ممکن است مبلغ پیش پرداخت و اقساط خودرو متفاوت مشخص نمایند. بدیهی است افزایش ناگهانی چند برابری اتومبیل باعث گردیده تا اکثر افراد به دنبال بهره گیری از خدمات مراکز فروش اقساطی رانا باشند، تا بدین وسیله بتوانند بر پایۀ سطح درآمد موفق به خرید این اتومبیل شوند. نحوۀ تحویل اتومبیل، مبلغ پیش قسط و نوع سند از جمله پارامترهای مهمی هستند که هنگام معاملات خرید و فروش اقساطی رانا و هر اتومبیل دیگری باید از سوی خریداران در نظر گرفته شود.

از آنجایی که همواره افراد سودجو و کلاهبردار در کسب و کارهای مختلف وجود دارد، در این حوزه نیز شاهد فعالیت چنین افرادی هستیم. بنابراین مراجعه به مراکز معتبر را به شما پیشنهاد می کنیم و به نوعی یک سری اطلاعات اولیه نسبت به سابقۀ فعالیت آن مجموعه داشته باشید. با توجه به اینکه قیمت خودرو بیشتر از کالاهای دیگر می باشد، افراد زیادی به دنبال کلاهبرداری در حوزۀ خرید و فروش اقساطی خودرو هستند. بدین ترتیب می توانید پیش از هر اقدامی در خصوص خرید اقساطی رانا با کارشناسان فروش مجموعۀ دنیای خودرو مشورت نمائید. در این صورت با آسودگی خاطر می توانید اتومبیل مورد پسند خود را با شرایط تحویل فوری و سند بنام به روش اقساطی خریداری نمائید.

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :