فروش اقساطی رسپکت

10 / 10
از 1 کاربر

فروش اقساطی رسپکت در مجموعه دنیای خودرو با شرایط آسان در نظر گرفته شده است و این خودرو با قیمت بسیار مناسب ارائه میگردد. ریسپکت یکی از محصولاتی است که توسط بهمن موتور به بازار عرضه می شود. این خودروی سدان در بازار چین با نام کویین شواندو شناخته می شود.طرفداران خودروی ریسپکت برای خرید این خودرو می توانند از طرح خرید اقساطی ریسپکت بهره‌ مند شوند. 

شرایط و جدول فروش اقساطی خودروهای رسپکت ، قیمت ها  ( تومان است ) به روز و برای سال 1402 - تحویل فوری خودرو - بدون ضامن

نام خودرو پیش پرداخت مبلغ اقساط مدت زمان اقساط

رسپکت

پرایم

720.000.000 55.000.000 12 ماهه
720.000.000 41.000.000 18 ماهه
720.000.000 34.000.000 24 ماهه
 

ریسپکت

معمولی

- - 12 ماهه
- - 18 ماهه
- - 24 ماهه

 

لیزینگ خودرو ی ریسپکت از گروه خودرو سازی بهمن موتور نوعی قرارداد خرید و فروش خودرو میباشد که میتوانید خودروی مورد نظر خود را با میزان بودجه کمتر انجام دهید. در واقع در این نوع خرید خودرو بخشی از مبلغ خودرو برای شما قسط بندی شده و می توانید مبالغ را به صورت قسطی بپردازید. لیزینگ خودرو یا همان خرید اقساطی خودرو شکلی از معامله است که افرادی که بودجه کافی برای خرید خودرو را ندارند و میخواهند خودرو تهیه کنند با پرداخت تدریجی پول خودروی مورد نظر به مرکز فروش اقساطی ریسپکت صاحب خودرو شده و در طی پرداخت اقساط از خودرو استفاده نمایند.

خرید اقساطی ریسپکت

قیمت خودرو در خرید اقساطی ریسپکت از قبل به صورت توافقی در نظر گرفته می‌شود در واقع شرکت ارائه دهنده خودرو با توجه به تعداد اقساط و مبلغ اقساط قیمتی را برای خودروها در نظر میگیرد و فرد خریدار با توجه به شرایط خود میتواند خودروی مورد نظر را انتخاب کنند بنابراین قیمت پیش از شروع فرآیند معامله مشخص شده و مبلغی به عنوان پیش پرداخت به شرکت خدمات فروش اقساطی رسپکت پرداخت میشود.شرکت فروش خودرو زمان ارائه خودرو و بازه های اقساط را نیز تعیین می نمایند و فرد خریدار باید بتواند در زمان های مقرر اقساط را پرداخت نمایند.شرکت های مختلفی به فروش لیزینگی خودرو روی می آورند که در این میان تنها برخی از شرکت های خرید اقساطی رسپکت خدمات خوبی را به مشتریان ارائه می دهند.

فروش اقساطی ریسپکت

در نظر گرفتن شرایط آسان و تعهد به قرارداد از مواردی است که توسط شرکت های معتبر انجام می گیرد.بنابراین باید حتماً به سراغ معتبرترین فروشندگان خودرو بروید تا بتوانید این خودرو را بدون دردسر تهیه کنید. مجموعه ی دنیای خودرو یکی از مراکز قدیمی فروش خودرو است که دارای اعتبار و سابقه ی بالا در زمینه ی فروش خودروهای داخلی و خارجی می باشد فروش اقساطی رسپکت به دلیل درخواست بسیار زیاد مشتریان در نظر گرفته شده است و این خودرو با قیمت مناسبی عرضه می گردد.

شرایط فروش اقساطی رسپکت

از جمله خدمات مجموعه دنیای خودرو عبارتند از ارائه کمترین پیش پرداخت ممکن، تحویل فوری خودرو، ارائه مشاوره های لازم برای خرید اقساطی رسپکت بر اساس بودجه مشتری، در نظر گرفتن اقساط بلند مدت و... بنابراین این مجموعه تمام سعی خود را دارد تا بتواند شرایط اسان را برای هم میهنان عزیز به وجود آورد بنابراین شرایط فوق می تواند کمک کننده برای خریداران خودرو باشد تا بتوانند این خودروها را به شکل آسان تری تهیه نمایند. وجود شرایط جذاب و تسهیل کننده خرید اقساطی رسپکت می‌تواند موجب استقبال بسیار زیاد افراد از خدمات فروش اقساطی خودرو باشند.

 افرادی که تصمیم به خرید اقساطی رسپکت می گیرند بعد از عقد قرارداد لیزینگ زمانی به طول می انجامد تا خودرو به خریدار ارائه شود و در تحویل فوری این زمان بسیار کوتاه و زیر یک ماه معمولاً در نظر گرفته می‌شود. در زمان خرید در حدود نیمی از مبلغ به شکل اقساط در نظر گرفته می‌شود البته هر شرکت با توجه به شرایطی که دارد قیمت های مختلفی را در نظر می‌گیرد و این شرایط در شرکت‌ها یکسان نمی باشد.مجموعه دنیای خودرو تنوع بالایی از خودرو ها را گردآوری نموده و به صورت قسطی به فروش می رساند بنابراین افراد در صورت تمایل به خرید خودروی مورد نظر می توانند از طریق این مرکز معتبر فروش اقساطی ریسپکت اقدام نمایند تا خریدی مطمئن را تجربه کنند.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :