فروش اقساطی سمند

10 / 10
از 1 کاربر

فروش اقساطی سمند به عنوان راهکار متفاوت در حوزۀ معاملات خرید و فروش خودرو محسوب می شود. مجموعۀ دنیای خودرو در این بازار فعالیت خود را آغاز نموده و توانسته با بررسی وضعیت بازار خودرو، با تعیین شرایط آسان تر، خدمات فروش اقساطی سمند و دیگر محصولات شرکت ایران خودرو و دیگر کمپانی های خودروسازی را ارائه دهند. برخلاف تصور برخی از افراد، نکات فراوانی در حوزۀ خرید خودرو وجود دارد که خریداران بایستی از آنها آگاهی داشته باشند تا در نهایت بتوانند خرید مطمئن خود را توسط مراکز معتبر ثبت نمایند. افرادی که در پی خرید اقساطی سمند هستند، مطالعۀ این متن را تا انتهای آن پیشنهاد می دهیم. چرا که آگاهی داشتن از مشخصات فنی اتومبیل، شما را در انتخاب آن بیشتر یاری می نماید.

مشخصات فنی سمند  

خودروی سمند از محصولات ایران خودرو است که در سال 1380 خط تولید آن بر اساس پلت فرم 405 راه اندازی شده است. در ابتدا، اولین مدل سمند با کد X7 و EL به صورت عمده به خریداران تحویل داده شد. با گذشت زمان و مرتفع نمودن برخی از عیوب در قسمت مونتاژ، سری های متفاوت تولید و روانۀ بازار شدند. بدین ترتیب سری های جدید سمند بیشتر مورد استقبال قرار گرفته شدند و افرادی که تمکن مالی جهت خرید نقد خودرو نداشتند، تلاش نمودند از مراکز ارائه دهندۀ خدمات فروش اقساطی سمند، آن را تهیه نمایند.

فروش اقساطی سمند

هم اکنون در سطح بازار شاهد عرضۀ سمند بنزین سوز و همچنین سمند دوگانه سوز EF7 هستیم. بدین ترتیب طرفداران این محصول ایران خودرو، راحت تر از گذشته می توانند موفق به خرید آن شوند چون علاوه بر خرید و فروش نقدی خودرو، هم اکنون افراد زیادی تمکن مالی برای خرید اقساطی سمند را دارند. اتومبیل سمند نیز همچون اکثر خودروهای سواری محصولات ایران خودرو مجهز به محور محرک دیفرانسیل جلو، گیربکس 5 دنده دستی، پیشرانه 4 سیلندر XUY، حجم موتور 1.8 لیتر، قدرت 100 اسب بخار، گشتاور 153 نیوتن متر، شتاب صفر تاصد 13.1 ثانیه، حداکثر سرعت 185 کیلومتر بر ساعت و مصرف ترکیبی 8.3 لیتر در صد کیلومتر می باشد.

اکثر افراد پیش از خرید اتومبیل، تلاش می کنند سطح اطلاعات خود را نسبت به مشخصات فنی خودرو افزایش دهند. چرا که در این صورت افراد راحت تر می توانند اتومبیل مورد نیاز خودرو را تهیه نمایند. علاوه بر دانستن چنین مواردی، بایستی از اعتبار مرکز فروش اقساطی سمند اطمینان حاصل نمائید چون امروزه شاهد تعدد این کسب و کار هستیم. متأسفانه برخی از افراد سودجو در حوزۀ خرید و فروش خودرو اقدام به کلاهبرداری می نمایند. به همین دلیل همواره به افراد توصیه می شود که جهت خرید نقد و اقساطی خودرو به مراکز معتبر مراجعه نمایند.

خرید اقساطی سمند

شرایط خرید اقساطی سمند توسط مراکز عرضۀ خودرو متفاوت تعیین می گردد. بدین ترتیب جهت کسب اطلاعات کلی می توانید با مشاوران فروش دنیای خودرو تماس حاصل فرمائید. پس از کسب اطلاعات جامع راحت تر می توانید با برنامه ریزی مالی از شرایط فروش اقساطی سمند جهت خرید این اتومبیل بهره مند گردید. هنگامی که قصد خرید اقساطی خودرو را دارید، بررسی شرایط اقساط ضرورت دارد. بدون شک در عرصۀ فروش اقساطی سمند با تحویل فوری، خریداران پس از پرداخت پیش قسط، می توانند اتومبیل خود را تحویل گرفته و سپس تسویۀ کامل اقساط خودرو را انجام دهند. 

امروزه خدمات فروش اقساطی سمند با شرایط اقساط بلند مدت بیشتر مورد استقبال قرار گرفته می شود چون مقدار مبلغ اقساط کاهش یافته و افراد راحت تر از عهدۀ تسویۀ کامل خودرو برمی آیند. در ضمن هنگام خرید اقساطی سمند، بایستی از اصالت معامله و همچنین اعتبار مرکز ارائه دهندۀ خدمات فروش اقساطی اتومبیل اطمینان حاصل نمائید. جهت راهنمایی بیشتر می توانید با مشاوران فروش مجموعۀ دنیای خودرو تماس حاصل فرمائید.

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :