فروش اقساطی سوزوکی

10 / 10
از 1 کاربر

فروش اقساطی سوزوکی بر طبق روال از طریق مراکز فروش اقساطی خودرو به مشتریان ارائه داده می شود. مجموعۀ دنیای خودرو نیز یکی از مراکز شناخته شده در حوزۀ خرید و فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی فعالیت دارند و همواره آمادۀ پاسخگوی پرسش های مشتریان گرامی خود هستند. خرید اقساطی سوزوکی از جمله خدماتی است که توسط این مجموعۀ معتبر به علاقه مندان ارائه داده می شود. سوزوکی گرند ویتارا از جمله خودروهای شاسی بلند خارجی به شمار می رود که توسط کمپانی ایران خودرو تولید و روانۀ بازار قرار گرفته شد. امروزه شاهد ارائه خدمات فروش اقساطی سوزوکی هستیم که مورد استقبال خیلی از افراد قرار گرفته است.

این اتومبیل در اصل از محصولات کمپانی های ژاپنی محسوب می شود که توسط کمپانی ایران خودرو به بازار مصرف عرضه می گردد. به دلیل عملکرد فنی بالایی که از آن برخوردار است، افراد زیادی خواستار خرید اقساطی سوزوکی هستند. چرا که ارائه خدمات فروش اقساطی خودرو بهترین راهکار برای افرادی است که توان مالی برای خرید نقد آن را ندارند.

مشخصات فنی سوزوکی

از مشخصات فنی سوزوکی می توان به گیربکس 4 دنده اتومات، محور محرک دو دیفرانسیل 4 حالته، پیشرانه 4 سیلندر، حجم موتور 2 لیتر، 140 اسب بخار، گشتاور 183 نیوتن متر و حداکثر سرعت 170 کیلومتر بر ساعت اشاره نمود. ضمن آنکه شتاب صفر تا صد این خودرو 13.6 ثانیه می باشد و قابل قبول خیلی از افراد است. عرضۀ خدمات فروش اقساطی سوزوکی باعث گردیده تا افرادی که مشتاق خرید اتومبیل هستند، بتوانند با آسودگی خاطر و بدون دغدغۀ تأمین مبلغ کل خودرو، آن را با شرایط مناسبی خریداری نمایند.

فروش اقساطی سوزوکی

از آپشن های اصلی این اتومبیل می توان به نیروی کمکی هیدرولیکی، تنظیم موقعیت 4 حالته، چراغ جلو هالوژن، چراغ مه شکن عقب و جلو، دکمه های کنترلی، سیستم صوتی عالی، 2 ایربگ برای صندلی های راننده و سرنشین جلو، سیستم تهویه اتومات، صندلی راننده 6 حالته دستی، صندلی عقب تاشو دو تکه و ... اشاره نمود. البته برخی از قابلیت ها را می توان به صورت اختصاصی به کمپانی عرضه کنندۀ خودرو سفارش داد. با توجه به عملکرد بالایی که این خودرو دارد، روز به روز بر تعداد علاقه مندان آن افزوده می شود و همواره شاهد ارائه خدمات فروش اقساطی سوزوکی در سطح بازار، توسط برخی از مراکز توزیع کنندۀ خودرو در داخل کشور می باشیم.

خرید اقساطی سوزوکی

چندین سال است که شاهد ارائه خدمات فروش اقساطی سوزوکی در این بازار هستیم چون خیلی از افراد به دلیل قابلیت و امکانات پیشرفته ای که این اتومبیل از آن برخوردار است، طرفدار آن هستند. بدون شک انتخاب و خرید اقساطی سوزوکی به افراد کمک می کند که بتوانند راحت تر قیمت اتومبیل تسویه نمایند. در نگاه کلی، خودروی سوزوکی گراند ویتارا همچون یک اتومبیل فیس لیفت با شاسی یکپارچه می باشد که در مقابل خودروهای هم ردیف خود از طراحی خاص و شیک برخوردار است.

هم اکنون توسط برخی از مراکز توزیع خودرو، شرایط آسان برای خرید اقساطی سوزوکی فراهم می باشد و به سهولت می توانید از طریق مجموعۀ دنیای خودرو، صاحب این اتومبیل شاسی بلند شوید. این اتومبیل مجهز به رینگ های آلیاژی است که موجب افزودن جلوۀ خاصی به نمای ظاهری این اتومبیل ببخشد. راه اندازی مراکزی که در زمینۀ فروش اقساطی خودرو فعالیت دارند، باعث گردیده تا افراد راحت تر از گذشته بتوانند اتومبیل مورد پسند خود را با شرایط بهتری خریداری نمایند. با ارائه خدمات فروش اقساطی سوزوکی، افرادی که طرفدار خرید این اتومبیل هستند، با برنامه ریزی مالی می توانند آرزوی خود را محقق سازند. توسط مجموعۀ دنیای خودرو به سهولت می توانید با شرایط آسان و تحویل فوری اقدام به خرید اقساطی سوزوکی نمائید.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :