فروش اقساطی شاهین

7 / 10
از 4 کاربر

فروش اقساطی شاهین از دیگر خدمات اصلی مجموعۀ دنیای خودرو محسوب می شود چون این مرکز به صورت تخصصی در زمینۀ خرید و فروش خودرو فعالیت می کنند. خودروی شاهین از محصولات شرکت خودروسازی سایپا به شمار می رود و رونمایی آن در هفدهمین نمایشگاه خودروسازی در شهر شیراز و تیرماه 1397 صورت پذیرفت که در ابتدا با عنوان "رهام" به بازدیدکنندگان معرفی شد ولی در نهایت با عنوان "شاهین" به بازار خودرو عرضه شد. افراد زیادی علاقه مندی خود را برای خرید اقساطی شاهین به مراکز عرضۀ خودروهای اقساطی نشان دادند.  

ارائه خدمات فروش اقساطی شاهین به دلیل کسب رضایت مندی مشتریان می باشد. به عبارتی برای اقشار مختلف جامعه امکان خرید نقد شاهین فراهم نمی باشد و به همین دلیل معتبرترین مراکز توزیع خودرو تلاش می کنند با تعیین شرایطی مناسب، امکان خرید اقساطی شاهین را برای طرفداران این محصول فراهم آورند.

استقبال از خدمات فروش اقساطی شاهین، به دلیل تعیین شرایط قابل قبول و آسانی است که برای مشتریان در نظر گرفته می شود. خودروی شاهین با نخستین پلتفرم SP سایپا به بازار عرضه شد و توانست به عنوان طرح اصلی در محصولات جدید این کمپانی خودروسازی، از سال 1400 به بعد در نظر گرفته شود. در ادامۀ متن بیشتر به جزئیات مشخصات فنی این خودرو و همچنین شرایط خرید اقساطی شاهین می پردازیم، تا بدین وسیله افرادی که قصد خرید این خودرو را دارند با اطلاعات جامع راحت تر می توانند نسبت به خرید آن اقدام نمایند. به طور کلی ارائه خدمات فروش اقساطی شاهین تحویل فوری برای مشتریان صرفۀ اقتصادی دارد چون می توانند پس از پرداخت اولین پیش قسط، اتومبیل خود را تحویل بگیرند.

فروش اقساطی شاهین

مشخصات فنی شاهین

اگر به طور کلی بخواهیم به مزایای خودرو شاهین بپردازیم، می توانیم به ملی بودن پلتفرم آن، داشتن صندوق عقب با گنجایش 420 لیتری، طراحی بدنۀ شیک و قابل قبول، عملکرد فنی خوب و کیفیت بالا اشاره نمود که گفته می شود: دارای ارزش واقعی به نسبتاً قیمتش می باشد و به همین دلیل برخی از افراد به صورت خرید اقساطی شاهین می توانند نیاز خود را برای تأمین اتومبیل شخصی برآورده سازند. مراکز فروش اقساطی شاهین تلاش می کنند متناسب با وضعیت بازار خودرو، بتوانند شرایط مناسب تری را به مشتریان خود پیشنهاد دهند. خرید اقساطی شاهین بهترین راهکار برای افرادی است که متأسفانه توان مالی لازم برای خرید نقد شاهین را ندارند، بدین ترتیب از شرایط فروش اقساطی شاهین بهره مند می گیرند.

پیش از معرفی مرکز مناسب برای خرید اقساطی شاهین، به دیگر مشخصات فنی این محصول می پردازیم. اتومبیل شاهین از محور محرک دیفرانسیل جلو برخوردار است و تجهیز به گیربکس 5 دنده دستی با پیشرانه 4 سیلندر توربو شارژ و حجم موتور 1.5 لیتر می باشد. عملکرد فنی این خودرو با قدرت موتور 110 اسب بخار، گشتاور 178 نیوتن متر، حداکثر سرعت مجاز 190 کیلومتر بر ساعت و مصرف ترکیبی سوخت 7.2 لیتر در صد کیلومتر تعریف می شود که قابلیت شتاب گیری صفر تا صد را در مدت زمان 13.2 ثانیه دارد. امروزه خیلی از افراد تمایل به استفاده از خدمات فروش اقساطی شاهین را با شرایط منعطف دارند.

خرید اقساطی شاهین

خرید اقساطی شاهین با شرایط تحویل فوری بیشتر مورد استقبال مشتریان قرار گرفته می شود چون افراد پیش از اتمام کامل اقساط خودرو، می توانند اتومبیل خریداری شده را در اختیار داشته باشند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات جامع در خصوص آخرین وضعیت فروش اقساطی شاهین می توانید با واحد فروش مجموعۀ دنیای خودرو تماس گرفته و مشورت نمائید. به طور کلی کسب اطلاعات جامع در حوزۀ خرید و فروش خودرو به افراد کمک می کند که بتوانند با شرایط آسان موفق به بهره مندی از خدمات فروش اقساطی شاهین گردند. 

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :