فروش اقساطی فونیکس

8 / 10
از 2 کاربر

فروش اقساطی فونیکس را می توان در لیست خودروهای اقساطی چینی که توسط شرکت های خودروسازی داخلی به بازار عرضه می شوند، مشاهده نمود. مجموعۀ دنیای خودرو نیز به عنوان یکی از مراکز تأمین و فروش خودروهای داخلی و خارجی توانسته اند شرایط اقساطی را برای معاملات خرید و فروش انواع اتومبیل اختصاص دهند. بدین ترتیب، هم اکنون می توانید از خدمات فروش اقساطی فونیکس برای خرید این اتومبیل استفاده نمائید. با توجه به گسترش و رونق خدمات خرید و فروش اقساطی خودرو، قطعاً بسیاری افراد می توانند با در نظر گرفتن وضعیت مالی خود، نسبت به خرید اقساطی فونیکس اقدام نمایند. اگر برای اولین بار عنوان اتومبیل فونیکس را می شنوید، پیشنهاد می کنم ما را تا انتهای متن همراهی کنید چون به طور کلی قصد معرفی خودروی فونیکس و همچنین شرح شرایط فروش اقساطی فونیکس را در انتهای این متن داریم.

خودروی فونیکس تیگو 8 به صورت اختصاری با عنوان اتومبیل فونیکس در بازار شناخته می شود و از جمله محصولات چینی است که در داخل کشور از سوی کمپانی مدیران خودرو به بازار عرضه می گردد. در کنار مشاهده و بررسی شرایط فروش اقساطی فونیکس، قطعاً کسب اطلاعات تخصصی در خصوص مشخصات فنی فونیکس تیگو 8 پرو برای شما لازم است. به صورت مختصر می توان گفت: این اتومبیل دارای عملکرد فنی بالا، طراحی ظاهری نسبتاً قابل قبول، تناسب ارزش قیمت نسبت به کیفیت بالای آن اشاره نمود. در همین راستا شاهد خواستار خرید اقساطی فونیکس در میان لیست خودروهای چینی می باشیم.

فروش اقساطی فونیکس

مشخصات فنی فونیکس

لازم به ذکر است که گروه خودروسازی مدیران خودرو توانسته موفق به واردات، مونتاژ و عرضۀ خودروی فونیکس در تیپ های تیگو 7 پرو، تیگو 8 پرو و آریزو 6 پرو گردد. بدین ترتیب هنگامی که شاهد ارائه خدمات فروش اقساطی فونیکس توسط مراکز فروش خودروهای داخلی و وارداتی هستید، بایستی به طور دقیق مشخصات فنی تیپ اتومبیل را بررسی نمائید. با این تفاسیر در این قسمت تنها اشاره ای مختصر به مشخصات فنی فونیکس تیگو 8 پرو داریم تا هنگام خرید اقساطی فونیکس شناخت اولیه نسبت به آن داشته باشید.

خودروی فونیکس تیگو 8 پرو تجهیز به گیربکس 7 دنده اتومات دو کلاچه با پیشرانه 4 سیلندر توربو شارژ، حجم موتور 1.6 لیتر، قدرت موتور 197 اسب بخار، گشتاور 290 نیوتن متر، حداکثر سرعت 200 کیلومتر بر ساعت، شاخص شتاب صفر تا صد 8.9 ثانیه می باشد. با این اوصاف افرادی طرفدار خودروهای شاسی بلند سرعتی هستند، خواستار استفاده از خدمات فروش اقساطی فونیکس برای تهیۀ این تیپ اتومبیل کراس اور می باشند.

خرید اقساطی فونیکس

بدون شک وضعیت نا بسامان اقتصادی، تحریم های صورت گرفته علیه ایران و نوسانات قیمت ارز در دهۀ اخیر، باعث گردیده تا اکثر افراد در پی از استفاده از خدمات فروش اقساطی خودرو باشند. به طور کلی خیلی از افراد دیگر دارای قدرت خرید نقد خودرو نیستند و به همین دلیل متناسب با توان مالی نسبت به خرید اقساطی فونیکس اقدام می نمایند.

هم اکنون در لیست فروش اقساطی خودروهای چینی وارداتی می توانید شاهد معاملات خرید و فروش اقساطی فونیکس با شرایط منعطف باشید. مقصود از شرایط منعطف، تسهیل در ارائه پیشنهادات فروش اقساطی فونیکس است که در دسته بندی اقساط کوتاه مدت و بلند مدت با تحویل آنی و یا کوتاه مدت به مشتریان ارائه داده می شود. بدین ترتیب اگر در پی خرید اقساطی خودروی خاصی هستید، بدیهی است که اطلاعات جامع در خصوص شرایط اقساط، قیمت نهایی خودرو با احتساب سود بازپرداخت و مشخصات فنی آن داشته باشید.

خرید اقساطی فونیکس با شرایط تحویل فوری خودرو بهترین پیشنهاد ارائه داده شده به مشتریان محسوب می گردد چون خریدار پس از پرداخت پیش قسط می تواند اتومبیل خود را تحویل بگیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش اقساطی فونیکس می توانید با کارشناسان فروش دنیای خودرو تماس بگیرید.

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :