فروش اقساطی پارس خودرو

8 / 10
از 6 کاربر

فروش اقساطی پارس خودرو بخشی از معاملات خرید و فروش خودرو را در سطح کشور به خود اختصاص داده است و هم اکنون از طریق مجموعۀ دنیای خودرو می توانید محصولات این کمپانی معتبر خودروسازی را با شرایط منعطف خریداری نمائید. کمپانی خودروسازی پارس خودرو فعالیت خود را در سال 1335 افتتاح نمود و امروزه در حوزۀ مونتاژ و فروش محصولات شرکت های خودروسازی رنو، سایپا، برلیانس و نیسان به فعالیت خود ادامه می دهد. افرادی که قصد خرید اقساطی پارس خودرو را دارند، می توانند با شرایط قابل قبول و منعطف اتومبیل خود را تهیه نمایند.

 جدول شرایط فروش اقساطی پارس خودرو با بهترین اقساط بلند مدت، ویژه تیر 1403 و قیمت ها  ( به تومان است )  -تحویل سریع و فوری ماشین های پارس خودرو

نام خودرو پیش پرداخت مبلغ اقساط مدت زمان اقساط

کوییک R

اتوماتیک

320.000.000 25.000.000 12 ماهه
320.000.000 19.000.000 18 ماهه
320.000.000 16.000.000 24 ماهه
 

سهند

- - 12 ماهه
- - 18 ماهه
- - 24 ماهه
 

کوییک RS

دنده ای

270.000.000 21.000.000 12 ماهه
270.000.000 16.000.000 18 ماهه
270.000.000 14.000.000 24 ماهه

 

پارس خودرو در ابتدای فعالیت حرفه ای خود اقدام به واردات و فروش خودروهای جیپ ویلیز و لوازم یدکی آن نمود. هم اکنون شاهد فعالیت مراکز فروش اقساطی پارس خودرو هستیم که توانسته اند شرایط مناسبی را پیش روی مشتریان قرار دهند.

این کمپانی معتبر پس از راه اندازی کارخانه در جاده مخصوص کرج، خط تولید و مونتاژ اتومبیل جیپ را در ایران شروع نموده و با گذشت زمان توانستند به نوعی سطح خدمات دهی خود را توسعه ببخشند. هم اکنون شاهد ارائه خدمات فروش اقساطی پارس خودرو از سوی برخی از مراکز معتبر در این حوزه می باشیم. بدون شک ارائه چنین خدماتی به افراد کمک می کند که بتوانند با شرایط اقتصادی غیر نرمال حال حاضر، اتومبیل مورد پسند خود را خریداری نمایند. استقبال از فروش اقساطی پارس خودرو همچون گذشته به دلیل کیفیت بالای محصولات آنها می باشد. رنو 5، رنو سپند، کادیلاک سویل، نیسان پاترول دو در، نیسان پیکاپ، نیسان ماکسیما، رنو مگان، سایپا ساینا، جیپ آهو، رنو پی کی و ... برخی از محصولاتی هستند که توسط این کمپانی معتبر مونتاژ و به بازار عرضه شده اند و امکان خرید اقساطی پارس خودرو توسط برخی از مراکز فراهم می باشد.

فروش اقساطی پارس خودرو

مراکز فروش اقساطی پارس خودرو

آغاز فعالیت مراکز فروش اقساطی پارس خودرو به افراد کمک می کند که بتوانند با شرایط بهتری، اتومبیل مورد نیاز خود را تهیه نمایند. بدون شک شرایطی که برای عرضه معاملات خرید و فروش اقساطی محصولات پارس خودرو و هر برند دیگری انجام می پذیرد، نقش اساسی بر روی میزان تقاضا خواهد داشت. بدون شک شاهد گسترش ارائه خدمات فروش اقساطی پارس خودرو توسط برخی از مراکز در سطح کشور هستیم. چنین مجموعه هایی همواره تلاش می نمایند متناسب با وضعیت اقتصادی جامعه بتوانند شرایط آسانی را برای خرید اقساطی پارس خودرو و دیگر محصولات شرکت های خودروسازی فراهم آورند.

بدون شک با مشاهدۀ تورم چند برابری در سطح کشور و در نتیجۀ این اتفاق، شاهد افزایش روز افزون قیمت خودرو در سطح بازار هستیم. بدین ترتیب متقاضی برای خرید اقساطی پارس خودرو نسبت به فروش نقد محصولات این کمپانی معتبر افزایش یافته است. بنابراین اگر از آن دسته افرادی هستید که به دنبال تهیۀ اتومبیل مورد پسند خود از میان محصولات کمپانی پارس خودرو هستید می توانید با کادر فروش دنیای خودرو مشورت نموده و از شرایط جدید فروش اقساطی پارس خودرو بهره مند گردید.

خرید اقساطی پارس خودرو 

قطعاٌ اهداف زیادی در ارائه خدمات فروش اقساطی پارس خودرو و محصولات دیگر شرکت های خودروسازی نهفته است که البته در قسمت فوق به یکی از عوامل آن (افزایش قیمت خودرو) پرداختیم. بنابراین افرادی که متقاضی خرید اقساطی پارس خودرو هستند، متناسب با سلیقۀ شخصی و انتخاب خودرو، بر اساس جدول قسط بندی، می توانند برنامه ریزی مالی خود را تنظیم نمایند.

امروزه شما متناسب با بودجه ای که در اختیار دارید، می توانید از شرایط فروش اقساطی پارس خودرو برای خرید محصولات این کمپانی معتبر بهره مند گردید. ما در اینجا توصیه می کنیم که در راستای خرید اقساطی پارس خودرو، به مراکزی که خدمات تحویل فوری خودرو را پس از پرداخت پیش قسط، به مشتریان ارائه می دهند، مراجعه نمائید. 

1مجموع 16 محصول
1مجموع 16 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :