فروش اقساطی چانگان

10 / 10
از 1 کاربر

فروش اقساطی چانگان در دسته بندی خودروهای چینی که در داخل کشور مونتاز می شوند، به مشتریان پیشنهاد داده می شود. مجموعۀ دنیای خودرو توانسته پس از بررسی وضعیت بازار نسبت به ارائه خدمات فروش اقساطی چانگان، در کنار دیگر خودروهای مطرح داخلی و خارجی بگیرد. خودروی چانگان در سال 1393 وارد بازار خودروی ایران شده است. به دلیل کمبود قطعات یدکی، شرکت خودروسازی مربوطه با تأخیر توانست این خودرو را به مشتریان تحویل دهد. بسیاری از افراد متقاضی خرید اقساطی چانگان هستند.

ضمن آنکه شرکت سازنده برای این خودروی کراس اور، قیمت بالایی تعیین نمودند ولی با گذشت زمان شروع مجدد مونتاژ خودروی چانگان در خط تولید سایپا کاشان آغاز شد. مراکز عرضۀ خودرو توانستند پس از بررسی های کلی اقدام به فروش اقساطی چانگان نمایند. در نتیجه افرادی که توان پرداخت مبلغ کل اتومبیل را نداشتند، توانستند از امکانات خرید اقساطی چانگان برای تهیۀ این اتومبیل بهره گیرند.

گفته می شود: خرید مدل های اولیه خودروی چانگان برای خریداران توأم با ضرر هنگفت صورت گرفت. لیکن به دلیل طراحی ظاهری بدنه و مشخصات فنی قابل قبول، از جمله خودروهای محبوب در لیست کراس اورهای جمع و جور در ایران محسوب می شود و به همین دلیل برخی از افراد متقاضی خرید اقساطی چانگان هستند. به طور کلی علت اصلی افزایش مراکز فروش اقساطی چانگان، استقبال از شرایط فروش اقساطی است چون به افراد کمک می کند که بتوانند با برنامه ریزی مالی بتوانند از عهدۀ پرداخت اقساط به صورت ماهانه و تسویۀ کامل مبلغ خودرو برآیند. بدون شک عدم ارائه چنین پیشنهاداتی به مشتریان، با مشاهدۀ وضعیت افزایش چند برابری قیمت خودرو، نمی توانستند وفق به خرید اتومبیل شوند.

فروش اقساطی چانگان

مشخصات فنی چانگان

اگر بخواهیم به صورت مختصر خودروی چانگان را به شما معرفی نمائیم، می توانیم بگوئیم که مجهز به سیستم تعلیق کارآمد، فضای کابین مناسب، حداقل مصرف سوخت، عملکرد بالا حین رانندگی و طراحی ظاهری فوق العاده خاص می باشد و افراد را مشتاق خرید اقساطی چانگان نموده است. در همین راستا ارائه خدمات فروش اقساطی چانگان مشتریان خاص خود را پاسخگو می باشد و افرادی که به دنبال خرید اتومبیل شاسی بلند هستند، می توانند چانگان را در لیست پیشنهادات خود تعیین نمایند.

در ادامۀ متن دقیق تر به مشخصات فنی چانگان CS35 مونتاژ داخل می پردازیم تا افرادی که قصد خرید اقساطی چانگان را دارند، با نگاه دقیق تر بتوانند انتخاب و خرید خود را انجام دهند. محور دیفرانسیل این مدل خودرو نیز دیفرانسیل جلو می باشد و مجهز به گیربکس 4 دنده اتومات با پیشرانه 4 سیلندر و حجم موتور 1.6 لیتر می باشد. عملکرد فنی خودروی چانگان را می توان با قدرت موتور 123 اسب بخار، گشتاور 160 نیوتن متر، حداکثر سرعت 180 کیلومتر بر ساعت، مصرف ترکیبی 7.2 لیتر در صد کیلومتر معرفی نمود. ضمن آنکه می توان گفت : مدت زمان شتاب گیری صفر تا صد این خودرو 15 ثانیه می باشد.

خرید اقساطی چانگان

به طور کلی می توان گفت : ارائه خدمات فروش اقساطی چانگان باعث گردیده تا بسیاری از افراد فرصت لازم برای خرید این خودرو را فراهم نمایند. بدیهی است افرادی که علاقه مند به این خودرو باشند و در عین حال قدرت خرید نقد آن را نداشته باشند. با مدیریت مالی و برنامه ریزی اقتصادی بتوانند شرایطی را برای خرید اقساطی چانگان به صورت اقساط بلند مدت و یا کوتاه مدت با تحویل فوری خودرو فراهم آورند.

بنابراین افراد مختلف متناسب با قدرت خریدی که دارند، می توانند از مراکز فروش اقساطی چانگان برای خرید این خودرو اقدام نمایند. بدیهی است اکثر افراد متقاضی دریافت خدمات فروش اقساطی با تحویل فوری هستند چون در مدت زمان کوتاهی پس از پرداخت پیش قسط اولیه، اتومبیل خریداری شده را تحویل بگیرند. جهت اطلاع از شرایط خرید اقساطی چانگان می توانید با کارشناسان واحد فروش مجموعۀ دنیای خودرو تماس بگیرید. 

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :